אנא המתן...
המערכת מבצעת עדיין פעולה קודמת.


צור קשר
סניף נהריה
077-8001200
פקס
077-800-1234
דוא"ל החברה
דוא"ל הנהלת החברה

אנא שים לב!

אם בכוונתך לשלוח אלינו קורות חיים, אנו ממליצים להיעזר בטופס הצעות עבודה - מהיר יותר, מאובטח יותר

תוכל/י להעזר בטופס זה בכדי להעביר אלינו ק"ח מעודכנים (לחץ/י כאן), ובהמשך לכך נעשה כמיטב יכולתנו למצוא עבורך משרה מתאימה בהתאם לכישוריך וניסיונך.

ממך אנו מבקשים

עדכן אותנו בכל התפתחות. מנסיוננו עולה, כי רבים המיקרים בהם יש ביכולתנו לעזור לך להיקלט בעבודה, ובלבד שנדע מה קורה, ומהם הקשיים שעלו.!במידה ויחולו שינויים באחד מן הפרטים שצויינו על ידך בדף קורות החיים, כגון: מס' טלפון, שינוי מקום מגורים, תחילת עבודה במקום אחר, תעודה/הסמכה או המלצה חדשה שקיבלת, אנא עדכן/י אותנו במהרה על מנת שלא תאבד/י הזדמנות, וכדי שלא נבזבז זמן יקר.


גיוס, השמה והעסקת כח-אדם

מיטב הינה חברה מובילה מזה 37 שנה בגיוס כח-אדם באזור הצפון. במהלך השנים פיתחנו קשרים הדוקים וממושכים עם מרבית המפעלים בסביבתנו, וברשותנו מאגר דרישות פעיל, מעודכן ומגוון.

מדוע לפנות אלינו?

מרגע שפנית אלינו לראשונה וכל עוד תהיה מעוניין בכך, אנו נציע לך כל משרה חדשה התואמת את כישוריך ונסיונך באופן מיידי ודיסקרטי. את מועמדותך לאירגון נציג בתאום טלפוני עימך, ונעדכן אותך לגבי כל התפתחות בהמשך.

אופן ההתקשרות

מרבית המועמדים שלנו נקלטים ישירות על ידי הארגון, חלק קטן ממועמדינו מועסקים דרכינו לתקופת מעבר/ניסיון של שלושה חודשים, וחלק קטן עוד יותר מועסק לתקופות של עד תשעה חודשים כנדרש בחוק החדש, מידע מדוייק (תלוי במפעל אליו תופנה/י) תקבל בטרם תוצג מועמדותך.

עובדי החברה

עובדי החברה הינם בעלי מקצוע איכותיים שנבחרו בקפידה רבה, הצוות כולל פסיכולוגים, רכזי כח-אדם וסטודנטים לתואר ראשון ושני מתחום משאבי-אנוש, תקשורת, אבחון ומיון, ובעלי תודעת שרות ויחסי אנוש ראויים לשבח.